شهرداری باغستان

پیام شهردار باغستان بمناسبت 9 اردیبهشت روز شورا ها

بسم الله الرحمن الرحیم
((و امرهم شورا بینهم))

🔹 نهم اردیبهشت ماه در تقویم نظام جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز شوراها نام گذاری شده و فرصتی مناسب است تا همگان تلاش شبانه روزی اعضاء محترم شوراهای اسلامی شهر و روستا را صمیمانه گرامی داشته و برای این تلاشگران عرصه های اجتماعی و مردمی از درگاه باری تعالی طلب توفیق و موفقیت نماییم.

🔸 اینک که بیش از ۹ ماه از تاسیس شهرداری در کنارهم با همه کمبودها و سختی‌های اقتصادی، توانستیم با همراهی نیروهای خدوم شهرداری گام‌هایی برای خدمت شایسته به همشهریان فهیم ، صبور و فاخر باغستان برداریم وزیرساختهای اولیه شهری و نزدیک به ۱٠ پروژه را شروع نمائیم ؛ خرسندم که تلاش بی‌وقفه و حسن تعامل کم‌نظیر و هم‌صدایی، وحدت رویه، درایت و دوراندیشی حاکم بر پارلمان شهری باغستان را ارج نهاده و قدردان شما اعضای فرهیخته پنجمین دوره شورای اسلامی شهر باشم.

🔹 بدینوسیله این روز را به اعضای شوراهای اسلامی شهرستان بویژه اعضای محترم شورای اسلامی شهر باغستان که با همدلی، وظیفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری ،مشورت و قانون‌مداری در حل مشکلات شهر و شهروندان تلاش می کنند، تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

🔸 با امید به اینکه به مدد الهی و همراهی شهروندان و مسئولین عزیز شهرستان فردوس روز به روز نهاد متعالی شورای اسلامی، بالنده تر و با تجربه تر از پیش در جهت ارائه خدمت خالصانه و جهادی  گام بردارد. باشد که روزی شاهد توسعه وپیشرفت باغستان با توجه به همه ظرفیتهای موجود و به ویژه نیروی انسانی توانمند شاهد توسعه صنعت گردشگری اسلامی با همکاری همه جانبه شهروندان فهیم شهر نمونه گردشگری باغستان باشیم .

🔹 از درگاه خداوند متعال موفقیت همگان را در مسیر خدمت رسانی صادقانه و خالصانه به شهروندان شریف باغستان مسئلت می نمایم.

✍ مهدی قلی زاده
شهردار باغستان

منتظر نظرات و پیشنهادات سازنده شما هسیتم.